Nieuwsbericht
Geplaatst op 12 november 2015

Terugblik van heren honkbal 3: Plezier staat voorop!

Quick Honkbal – Heren 3 Terugblik seizoen 2015

Algemeen

We zijn dit jaar helaas geëindigd op de laatste plaats in de 4e klasse – F, met slechts 4 punten uit 18 wedstrijden. Uit sportief oogpunt gezien was 2015 daarmee niet zo een heel succesvol jaar, maar wij genieten volop van de toch vele mooie speelmomenten die we samen beleefd hebben. Komen nog bij de vele verdere gezellige momenten voor-, tijdens-, tussen- en na de wedstrijden en het Joop Bouwman Toernooi.

Al dit voorgaande opgeteld hebben we weer een mooi seizoen achter de rug, waarin we onze geliefde honkbalsport hebben kunnen beoefenen. Een woord van dank van allen in ons team gaat uit naar Jan van Huijzen, onze trouwe scheidsrechter en adviseur, wiens inbreng tijdens de thuiswedstrijden van zeer groot belang voor ons is.

Spelers

We hebben afgelopen seizoen maar liefst 3 nieuwe spelers mogen verwelkomen; Hans Bakker, Jan-Albert Kootstra en Vincent van der Maas.Herman Kroon speelde dit jaar niet mee vanwege een sabbatical, maar zal volgend seizoen weer van de partij zijn.
heren 3 1

Hoogtepunten

Onze nieuwe Whatsapp-groep vol met zin en onzin!

heren 3 2heren 3 3

 

Trots op onze Joop in de krant!

heren 3 4

Ons team in een bijrol in de Soester Courant

heren 3 5

Dieptepunten

We hebben diverse wedstrijden afgelast zien worden vanwege de zware regenval….heren 3 6

En ondanks de afgelastingberichten op alle moderne communicatiemiddelen, rijden er soms toch mensen naar de uitwedstrijden (we noemen geen verdere namen, een beeld zegt meer dan duizend woorden)heren 3 7