Organisatie

BESTUUR

Het bestuur van BSC Quick bestaat uit:

Voorzitter a.i.

Hans Bakker
voorzitter@bscquick.nl

Secretaris

Mimy Sluiter a.i.
secretaris@bscquick.nl

Penningmeester

Sander Jansen
penningmeester@bscquick.nl

Ledenadministratie

Karina Gräber-Borgelt
ledenadministratie@bscquick.nl 

Bestuurslid Sportzaken

Bert de Boer
tcquick@bscquick.nl 

Bestuurslid Jeugd

Olav Starreveld a.i.
voorzittertcj@bscquick.nl

Marketing/Communicatie

Gwen Bohnsack
marketing@bscquick.nl

Bestuurslid Kantine

Hans Josemans
stichting@bscquick.nl

COMMISSIES

De verenigingsactiviteiten worden gecoördineerd door diverse commissies en functionarissen:

Evenementencommissie & Sponsorcommissie

VACANT! Geïnteresseerd? Mail aan bestuur@bscquick.nl.

Technische Commissie

Bert de Boer
tcquick@bscquick.nl

Wedstrijdsecretariaat Honkbal

Tejo Vriese
wshonkbal@bscquick.nl
06-36174774

Wedstrijdsecretariaat Softbal

Oscar Sandel
wedstrijdsecrsb@bscquick.nl
06-19067313

Technisch beheer veld en gebouwen

Vacant
technischbeheer@bscquick.nl

Velden

Lionel Hooi
lalahooi@hotmail.com

Materiaalcoördinator

Oscar Sandel
wedstrijdsecrsb@bscquick.nl

OPROEP

We kunnen nog veel handjes gebruiken in verschillende commissies (jeugdcommissie, kantinecommissie, sponsorcommissie, toernooicommissie etc) of voor eenmalige activiteiten (evenementen, bardienst, scheidsrechteren etc). Wil jij je steentje bijdragen? Mail aan bestuur@bscquick.nl en we nemen contact met je op om de mogelijkheden te bespreken. Dank je wel!