Organisatie

BESTUUR

Het bestuur van BSC Quick bestaat uit:

Voorzitter a.i.

Hans Bakker
voorzitter@bscquick.nl

Secretaris a.i.

Karina Gräber-Borgelt
secretaris@bscquick.nl

Penningmeester

Sander Jansen
penningmeester@bscquick.nl

Ledenadministratie

Karina Gräber-Borgelt
ledenadministratie@bscquick.nl 

Bestuurslid Sportzaken

Bert de Boer
tcquick@bscquick.nl 

Marketing/communicatie

Mirjam Boode (maakt geen deel uit van het bestuur)
marketing@bscquick.nl

Bestuur stichting (kantine)

Manuel Bouwman
Robert Hattink
Anthony Hosé
stichting@bscquick.nl

COMMISSIES

De verenigingsactiviteiten worden gecoördineerd door diverse commissies en functionarissen:

Technische commissie

Manuel Bouwman
René de Vries
Paul Berkel jr
Bert de Boer
Leo Cremer
tcquick@bscquick.nl

Wedstrijdsecretariaat Honkbal

Ad interim: Jan van Huijzen
j.vanhuijzen@live.nl
06-11313806

Wedstrijdsecretariaat Softbal

Oscar Sandel
wedstrijdsecrsb@bscquick.nl
06-19067313

Wedstrijdsecretariaat Jeugd

Luciëlle de Bakker
wsj@bscquick.nl
06-51053679

Technisch beheer veld en gebouwen

Eddy Gräber
technischbeheer@bscquick.nl

06-46633504

Velden

Lionel Hooi
lalahooi@hotmail.com
Jan van Gestel
javgestel@live.nl

Materiaalcoördinator

Oscar Sandel
sandel@scarlet.nl

Kledingcoördinator

Emil van den Aarssen
emilvda@kpnmail.nl
06-25207636