Organisatie

BESTUUR

Het bestuur van BSC Quick bestaat uit:

Voorzitter a.i.

Hans Bakker
voorzitter@bscquick.nl

Secretaris a.i.

Karina Gräber-Borgelt
secretaris@bscquick.nl

Penningmeester

Sander Jansen
penningmeester@bscquick.nl

Ledenadministratie

Karina Gräber-Borgelt
ledenadministratie@bscquick.nl 

Bestuurslid Sportzaken

Bert de Boer
tcquick@bscquick.nl 

Marketing/communicatie

vacature
marketing@bscquick.nl

Bestuur stichting (kantine)

Manuel Bouwman
Robert Hattink
Anthony Hosé
stichting@bscquick.nl

COMMISSIES

De verenigingsactiviteiten worden gecoördineerd door diverse commissies en functionarissen:

Kantinecommissie

VACANT! Geïnteresseerd? Mail aan bestuur@bscquick.nl.

Technische commissie

Manuel Bouwman
René de Vries
Bert de Boer
Wil Visser
tcquick@bscquick.nl

Wedstrijdsecretariaat Honkbal

Ad interim: Jan van Huijzen
j.vanhuijzen@live.nl
06-11313806

Wedstrijdsecretariaat Softbal

Oscar Sandel
wedstrijdsecrsb@bscquick.nl
06-19067313

Wedstrijdsecretariaat Jeugd

Luciëlle de Bakker
wsj@bscquick.nl
06-51053679

Technisch beheer veld en gebouwen

Eddy Gräber
technischbeheer@bscquick.nl

06-46633504

Velden

Lionel Hooi
lalahooi@hotmail.com

Materiaalcoördinator

Oscar Sandel
wedstrijdsecrsb@bscquick.nl

Kledingcoördinator

Emil van den Aarssen
06-25207636

OPROEP

We kunnen nog veel handjes gebruiken in verschillende commissies (jeugdcommissie, kantinecommissie, sponsorcommissie, toernooicommissie etc) of voor eenmalige activiteiten (evenementen, bardienst, scheidsrechteren etc). Wil jij je steentje bijdragen? Mail aan bestuur@bscquick.nl en we nemen contact met je op om de mogelijkheden te bespreken. Dank je wel!